wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
  • +90 (236) 588 45 00
  • info@ardan.com.tr

Vana Grubu

 

Küresel Vanalar:

Küresel vanalarda esas eleman, ortasında delik bulunan bir küredir. Bu kürenin 90° dönüşünde tam açık pozisyondan tam kapalı pozisyona geçilir. Küresel vanalar çabuk açılıp kapanması istenen yerlerde öncelikle kullanılırlar. Avantajları, basınç kayıplarının az olması, kolay açılıp kapanması, sızdırmazlığının iyi olması, hafif olması ve az yer kaplamasıdır.

Malzeme Yapısı :

Gövde: AISI316 / AISI304 Pirinç
Küre: AISI316 / AISI304 Pirinç
Bağlantılar: Dişli
Nominal Çap: DN15 (1/2”) – DN100 (4”)
Basınç Değerleri: Maks. 63 bar’ a kadar
Sıcaklık Aralığı: Malzeme yapısına göre -10ºC’den 210ºC’ye kadar.

Kullanım Alanları :

Isıtma, Soğutma ve Yangın Tesisatları
Gıda tesisleri
Kimya sektörü
Gemi inşaatları
Kağıt fabrikaları

Kendinden Vanalı Kollektör

Kollektör, toplayıcı – dağıtıcı anlamındadır. Kollektör, birden fazla boruyu tek boruya toplayan veya tek boruyu birden fazla boruya dağıtan bir tesisat elemanıdır. Kollektörlerimiz kendinden vanalı, mini vanalı ve basınç ayarlı olarak üretilmektedir. Tesisat projesinde hesap edilen boru çaplarına uygun yapılır. Isıtma tesisatının en önemli parçalarından biri olan kollektörün malzeme kalitesi, sızdırmazlık ve görsel uygunluğu çok önemlidir. Kollektörün çevre şartlarından minumum etkilenmesi için kollektör dolabında muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Malzeme Yapısı : Pirinç

Kullanım Alanları : Sıcak ve soğuk su sistemleri.

 

 

 

 

 

Digital Katalog (PDF) >>