wholesale jerseys wholesale jerseys china wholesale nfl jerseys from china wholesale jerseys free shipping wholesale nfl jerseys online coach outlet coach handbags outlet coach handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors handbags outlet michael kors outlet
  • +90 (236) 588 45 00
  • info@ardan.com.tr

PVC-U ATIK SU BORUSU

 

Atıksu Boruları Temel Özellikleri

Aşınmaya karşı yüksek mukavemet ve kimyasallara karşı mükemmel direnç Atık su sistemlerinde kullanılan boru malzemelerinin aşınmaması ve kimyasallara karşı dayanıklı olması istenir. Atık su Boruları asidik ve bazik ortamlarda korozyona karşı pH2 ile pH12 arası dayanıklıdır.

Teleskobik istiflemeyle stoklamada ve taşımada kolaylık Atık Su Boruları çok hafiftir ve aynı zamanda darbelere karşı mukavemetlidir. Nakliye ve stoklama esnasında herhangi bir fire vermez. Kolaylıkla iç içe koyularak stoklama ya da nakliye yapılabilmektedir.

Kolay birleştirme metodları ve döşeme kolaylığı Atık Su Boruları muflu contalı ya da manşon contalı olarak birleştirilir. Birleştirme esnasında herhangi bir yapıştırıcı malzemeye ihtiyaç yoktur. 0,5 bar basınç dayanımı sağlar.

Özel conta tasarımı Atık Su Borularında kullanılan özel conta boru içine düşmeleri engeller.

Sızdırmazlık Özel contasından dolayı sızdırmazdır. 4 barda yapılan laboratuvar testlerinde sızdırma görülmemiştir.

Uzun ömür Atık Su Borularının dizayn ömrü minimum 50 yıldır.

Bakım onarım Atık Su Boruları uzun ömürlü ve kırılmaz olduğu için bakım ve onarıma gereksinim duyulmaz.

Akış yüzeyinin pürüzsüz olması Atık su boruları diğer boru malzemelerine göre hidrolik pürüzlülüğü çok düşük olduğu için düşük eğimlerde maksimum akışı sağlar. Ayrıca yüzeyin pürüzsüz olması sistemdeki katı partiküllerin boru iç yüzeyine yapışmasına engel olur ve zamanla oluşabilecek kesit daralması engellenmiş olur.

İstenilen boyda üretebilme Çeşitli boylarda üretildiği için, döşeme esnasında oluşabilecek fire oranı düşecek ve proje hızı artacaktır.

Her sıcaklıkta maksimum verim Boru içinde ya da dışında oluşabilecek 95°C sıcaklığa kadar dayanıklıdır. Aynı zamanda 0°C nin altında yapılan uygulamalarda mükemmel sonuç verir.

Zehirli gaz çıkarmaz Özel hammaddesi sayesinde yangın esnasında zehirli gaz çıkarmaz.

Korozyona uğramaz içinden geçen akışkanlarla etkileşmez. Korozyon veya pas oluşturmaz, bu sebeple tıkanma riski oluşturmaz.

Fire vermez Yüksek darbe dayanımı sebebiyle şantiyelerde fire oluşturmaz.

Kolay depolanır Kelepçeli ambalajıyla şık ve pratik bir depolama sağlar.

 

Digital Katalog (PDF) >>